Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Paní Pavla a její pes Díno Dinosaurus

Minulý rok v listopadu 2018 jsem se setkala s panem Bednaříkem kvůli epileptickým záchvatům svého psa a sháněla jsem pro něj přírodní léčbu. Netušila jsem, že mi pan Bednařík zároveň pomůže i s mým akutním zdravotním stavem nastydlých ledvin a dlouhodobým trápením bolesti v pravé ruce pravděpodobně se zánětem karpálních tunelů.
Celý příběh paní Pavly čtěte na TOMTO ODKAZU.

Paní J., 55 LET, roztroušená skleróza

Zásadní pro další výzkumné práce s Cannasanem byla reakce u 52leté pacientky, která byla od svých 32 let ( tedy v době zahájení léčby již 19 let) zcela paralyzována (v důsledku diagnózy roztroušená skleróza) a byla upoutána na invalidní vozík. Tato pacientka nám po 3 měsících užívání preparátu sdělila, že ji začínají bolet nohy a částečně pohybuje jednou rukou. O této změně byl informován její neurolog. Bylo konstatováno, že je to pro tuto pacientku změna k lepšímu, pokračovali jsme tedy v podávání přípravku dále. Po 6 měsících užívání Cannasanu byla pacientka po odborném vyšetření na neurologii a pro výrazné zlepšení zdravotního stavu lékaři doporučena na rehabilitaci ve specializovaném pracovišti (po dobu 3 týdnů). V současné době tato pacientka dokáže doma vykonávat jednoduché domácí práce – vaří, pere, uklízí a denně šlape na stacionárním velocipedu – cca hodinu a dvacet minut, během kterých „ujede“ cca 20 km!

Paní M., 67 LET, cévní mozková příhoda

Podobného efektu bylo dosaženo také u pacientky po prodělané cévní mozkové příhodě. Tato zcela paralyzovaná ležící pacientka byla po tříleté hospitalizaci v léčebně dlouhodobě nemocných převezena do domácího ošetření bez perspektivy zlepšení jejího zdravotního stavu, pacientka ve věku 64 let vážila pouhých 48 kg a perspektiva jejího dalšího života byla lékaři odhadována na 2 měsíce. Pacientka mimo to trpěla úpornými zácpami, proto jí začal být podáván Cannasan spolu s mixovanou stravou a to sondou přímo do žaludku. Pravidelné podávání preparátu vedlo ke značnému zlepšení zdravotní stavu, které se začalo projevovat např. očním kontaktem s rodinou, postupně pak dalšími dílčími reakcemi. Její hmotnost vzrostla z původních 48 na 54 kg po 12 měsících užívání přípravku. Z pacientky, která byla zcela paralyzovaná, naprosto apatická a nebyla schopná jakékoliv komunikace, se stala paní, která nyní dokáže krátce hovořit, má radostný pohled v očích, pohybuje rukou i nohama a rodina hodnotí její zdravotní stav v porovnání s minulým jako velmi dobrý. Objektivně tato pacientka byla opakovaně vyšetřována na biochemii krve, v současné době je její biochemie excelentní, její ošetřující lékařka nechtěla výsledkům biochemickým zpočátku ani věřit a vyšetření dělala opakovaně. O výrazném zlepšení zdravotního stavu pacientky svědčí i to, že v době po převozu pacientky domů (tedy před začátkem léčby Cannasanem), pacientku a její rodinu navštěvoval pracovník z charity 2 x týdně, zatímco v současné době ( po 3 letech léčby ) , pracovník charity jezdí na kontrolu stavu pacientky pouze 1x za měsíc.

Paní Pavlína, syndrom karpálního tunelu

Cannasan jsem začala užívat kvůli problémům nervu horních končetin – syndromu karpálního tunelu. Asi před 2 lety jsem kvůli těmto problémům, které mě začali trápit už ve 23 letech kvůli práci, navštívila lékaře. Čekala mě sposta vyšetření, spousta léků ale výsledky žádné. Ruce stále bolely a ztráta citu v prstech byla stále horší. Byla jsem z toho už nešťastná. Pak jsem se dozvěděla o pro mě daleko zajímavější cestě a léčbě, než bylo užívání tolika zbytečných léků. A? Jsem z toho nadšená! Už po týdnu užívání jsem cítila obrovský příliv energie a hlavně mé bolesti a probdělé noci jsou pryč. Také se mi zlepšila kvalita pokožky, vlasů i nehtů.

Paní Šárka, problémy se soustředěním, náladovost

Cannasan jsem začala užívat ze zvědavosti. Během pár dní jsem se cítila šťastnější a plná energie, najednou jsem stíhala s chutí všechny povinnosti. Začala jsem se také lépe soustředit a vymizela náladovost a nespavost. Jako bonus se mi upravilo trávení, zhubla jsem, začaly se mi rychleji růst vlasy a nehty a zlepšila se pokožka. Cannasan určitě doporučuji všem sportovcům pro lepší regeneraci svalů po zátěži.